Wynajem samochodów w Lublinie

W jakich sytuacjach wynajem samochodów może być potrzebny?

Mieszkańcy Lublina wiedzą, że w dużym mieście o „stłuczkę” nie jest trudno. Nadto pojazdy zwyczajnie się psują, a awarię potrafią być na tyle poważne, że wyłączają go z użytku na długi okres. Jednak współcześnie mało kto może pozwolić sobie na pozostawanie, chociażby przez kilka dni, bez samochodu. Zaburza to normalne funkcjonowanie całej rodziny. Konieczne jest dojeżdżanie do pracy, podwożenie dzieci do szkoły, załatwianie różnych spraw na mieście, a komunikacja miejska często może nam nie wystarczać, korzystanie z taksówek z kolei jest nieopłacalne. W takich właśnie okazjach wypożyczenie pojazdu może okazać się nieuniknione.

Na czym polega wynajem samochodu za OC sprawcy wypadku?

Jeżeli ulegliśmy wypadkowi z cudzej winy, osoba ta ma obowiązek udostępnić poszkodowanemu nazwę swego zakładu ubezpieczeń oraz numer polisy. Ubezpieczyciel ponosi koszty wszelkich konsekwencji, toteż za wynajem samochodu osobiście nic nie płacisz. Wystarczy, że zadzwonisz do nas i podasz wszystkie potrzebne informacje, a samochód zostanie Ci podstawiony na miejsce zdarzenia; maksymalnie szybko. Co więcej, zakład ubezpieczeniowy rozlicza się bezpośrednio z wypożyczalnią, więc nie musisz przejmować się żadnymi formalnościami.

Wynajem samochodów Lublin – gdzie najlepiej to zrobić?

Najlepszym miejscem na załatwienie sobie tymczasowego pojazdu w Lublinie jest Wypożyczalnia OSCAR. Oferuje ona komfortowe samochody, do wypożyczenia których nie jest potrzebne wpłacenie kaucji, więc zapewnienie sobie samochodu wymaga bardzo niskiej sumy pieniędzy i nie generuje niepotrzebnych kosztów. Jednocześnie firma w swojej flocie ma wyłącznie komfortowe pojazdy, wyposażone w wszelkie niezbędne systemy bezpieczeństwa. Żadnemu modelowi nie brakuje elektrycznie sterowanych szyb i lusterek czy centralnego zamka z pilotem. Nadto wypożyczalnia – w wypadku wypożyczeń samochodów na koszt zakładu ubezpieczeniowego – dba o wszelkie formalności, odciążając swego klienta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here