Trening i dieta z profesjonalnym trenerem personalnym, Pawłem Głuchowskim

Indywidualny trening

Chcesz mieć szczupłą sylwetkę i poprawić jakość swojego życia? To i wiele więcej zapewni ci trener indywidualny Paweł Głuchowski. Wielu osobom zależy na jak najlepszym samopoczuciu, ale nie każdy wie, jak ważne mogą okazać się ćwiczenia i dieta w osiągnięciu upragnionego celu. Chcesz zrzucić wagę, nabrać mięśni, a może po prostu poczuć się dużo lepiej? Dietetyk i trener personalny Paweł pomoże ci w ustaleniu odpowiedniego zestawu ćwiczeń oraz zbilansowanej diety, dobranych specjalnie do twoich potrzeb.

Zdrowe ciało i umysł

Naukowcy od lat podkreślają istotę ruchu fizycznego w życiu każdego człowieka. Nawet paręnaście minut ćwiczeń pozytywnie wpływa na kondycję i wysyła do mózgu potężną dawkę endorfin, dzięki którym czujemy się dobrze. Podobny efekt ma chociażby oglądanie ulubionego filmu czy jedzenie czekolady, lecz należy pamiętać, żeby nie stosować ich w nadmiarze. Kiedy często czujesz się przygnębiony lub zestresowany, regularne ćwiczenia są idealnym sposobem na poprawę humoru. Jeśli nie wiesz jak się za to zabrać lub nie masz odpowiedniej motywacji, trener indywidualny Paweł Głuchowski popchnie cię w odpowiednim kierunku. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i sprawdzonych metodach naukowych, trener pomoże ci zapracować na piękne, zdrowe ciało, w którym będziesz czuć się lepiej.

Odpowiednia dieta

Poprawne odżywianie to równie ważna kwestia, niekiedy ignorowana w procesie dbania o kondycję. Dieta kojarzy się głównie z odchudzaniem, co oczywiście jest błędnym założeniem. Świadomy wybór produktów spożywczych gra dużą rolę zarówno podczas zrzucania zbędnych kilogramów, jak i treningu mięśni. Nie należy jednak ustalać diety samemu, ponieważ można sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc, zwłaszcza gdy ma się poważne problemy zdrowotne. Korzystając ze swojej wiedzy z zakresu dietetyki, trener Paweł doradzi ci jakie produkty powinieneś spożywać i kiedy, a jakich unikać. Odpowiedni balans składników odżywczych przyniesie same korzyści, z dobrym zdrowiem na czele.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here