Aukcje poleasingowe

Aukcje poleasingowe mają wiele zalet. Przede wszystkim jednak ogromnym ich plusem są znakomite ceny, w których można nabyć pożądane przedmioty. Wystawione na aukcje maszyny poleasingowe są również w świetnym stanie. Co jeszcze powinniśmy o nich wiedzieć? Nasi eksperci udzielą Ci potrzebnych wskazówek.

Maszyny rolnicze poleasingowe – czym się charakteryzują?

Zakup maszyny poleasingowej to bardzo korzystne rozwiązanie finansowe. Ze względu na duże wydatki związane z wzięciem urządzenia rolniczego w leasing, jest ono znacznie bardziej opłacalne. Dostępne w leasingu maszyny są nie tylko droższe, ale najczęściej nie są również starsze niż do 5 lat. Używane maszyny poleasingowe są dostępne w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Ze względu na swoją krótką historię użytkowania bardzo często posiadają także nie więcej niż jednego właściciela. Pojazdy wystawione na aukcje mają kompletną dokumentację, w której uwzględnia się ich pochodzenie oraz ewentualną historię napraw. Czasami zdarza się, że można na aukcjach można znaleźć maszyny których leasingobiorcy, zalegali ze spłatą poszczególnych rat. Maszyny rolnicze poleasingowe można również zakupić na fakturę VAT. Przy zawieraniu transakcji nie trzeba podpisywać umowy –  wszelkie formalności są ograniczone do minimum.

Aukcje poleasingowe – kto może brać w nich udział?

W świetle polskiego prawa, do udziału w takiej aukcji może przystąpić każdy kto ukończył 18 lat. Warunkiem koniecznym jest również posiadanie odpowiednich środków pieniężnych oraz rejestracja na platformie aukcyjnej. Aby tego dokonać, potrzeba jedynie dostępu do Internetu, który stwarza niczym nieograniczone możliwości zakupu pożądanego sprzętu. Znalezione na aukcjach maszyny osiągają nawet do 30% niższą cenę niż urządzenia zakupione bezpośrednio od osoby prywatnej.

Jeżeli jesteś zainteresowany tematyką aukcji i planujesz rozpocząć swoją przygodę ze sprzętem poleasingowym, warto skorzystać z usług serwisu https://www.klaravik.pl/ – na stronie znajdziecie maszyny poleasingowe w świetnym stanie i atrakcyjnych cenach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here