Naprawy maszyn

0
Naprawy maszyn

Niektórzy z nas doskonale wiedzą o tym, że pewne rodzaje biznesów to także koszty powiązane z użytkowaniem maszyn. Mowa tu o tym, że taki statystyczny przenośnik taśmowy, to dość wiele zużywających się elementów, takich jak rolki przenośnika i bębny jezdne. Elementy tego ( http://www.boomway.pl/ ) rodzaju się rzecz jasna wymienia i co równie istotne można je także zregenerować. Opcja taka jak regeneracja jest nawet niezbędną w przypadku taśmy przenośnikowej, bo te które ważą od kilku do kilkunastu ton są tymi bardzo drogimi i zazwyczaj wytwarzanymi na specjalne zamówienie. Wiele znaczy też i to, że najczęściej się takowe regeneruje w tych sporych zakładach, w których to używa się dość drogich pras wulkanizacyjnych. Niewiele jest firm posiadających tego typu prasy i co równie istotne te maszyny w ich przypadku są eksploatowane intensywnie, bo muszą one na siebie zarabiać. Taki charakter postępowania nie jest dziwny, bo w czasach obecnych bardziej opłaca się regenerować niż wymieniać na nowe.

Kopalnie.

Pewnym jest to, że w kopalniach na chwilę obecną wydobywa się różnego typu naturalne surowce i co równie istotne sprzęty do wydobycia są opcjami dość drogimi. Dlatego też regenerowanie ich kluczowych podzespołów są nie tylko opłacalnymi, ale też i obowiązkowymi, czyli ze względu na takie uwarunkowania w bliskim sąsiedztwie kopalni powstają firmy zajmujące się regenerowaniem podzespołów ładowarek i przenośników taśmowych. Taka regeneracja to bardzo dobry biznes, choć raz na jakiś czas trafia się też i tak, że specjalista od renowacji musi przyjechać do konkretnej kopalni, zdemontować część, zabrać ją do swojego warsztatu, a po procesie regeneracji przyjechać z nią i zamontować. Na coś w tym stylu godzą się specjaliści od regenerowania podzespołów maszyn kopalnianych i to zwłaszcza w przypadku tych swoich lepszych klientów, którzy nawet kilka razy w miesiącu coś tym konkretnym ludziom zlecają. Tak to rzecz jasna działa, bo warto dbać o to by ten dobry klient nie zaczął współpracować z kimś innym.

Trudności.

Nie od dziś pewnym jest to, że te kopalniane przenośniki taśmowe funkcjonują w tym znacznym zapyleniu i co równie istotne zapylenie wraz z tymi drobnymi kamyczkami zużywa i taśmy przenośnikowe i ich rolki. Elementy tego typu to wymiana lub regeneracja wykonywana przez te zaprzyjaźnione firmy. Problem tkwi tylko w tym, że tego typu maszyna stojąca w błocie nie jest opcją łatwą jeśli chodzi o naprawienie, czyli jakieś części trzeba demontować choćby z użyciem ładowarki kołowej, bo łatwo się one nie poddają.

Transport lokalny

0
Transport lokalny

Nie od dziś pewnym jest to, że transport lokalny to najczęściej użycie samochodów dostawczych o ładowności do tych pięciu ton, bo takie samochody muszą dowozić towary różnego typu do niewielkich sklepów spożywczych lub tematycznych. Często też te firmy dostarczające dowożą towary bezpośrednio do klientów indywidualnych. Takim towarem ( http://bemi-transport.pl/ ) może być też i taki namiot obłożony panelami z poliwęglanu i przeznaczony do uprawy pewnych roślin. Konstrukcję tego rodzaju stawia się szybko i co równie istotne w formie tych kilkunastu elementów może nie dostarczyć jej nam kurier, tylko dostawca z danej firmy. Tacy dostawcy mogą nawet jeździć pomiędzy regionami, ale często bywa też i tak, że działają w regionie i doskonale znają te lokalne trasy i właśnie dlatego te ich dostawy są dość szybkimi, bo nawet jeśli trafią na rejon, w którym to naprawiana jest nawierzchnia, to wiedzą doskonale jak szybko można ominąć takowy, po to by do klienta indywidualnego zawieźć to co zamówił jakieś dwa dni temu.

Ceny dostaw lokalnych.

Raczej nikomu nie trzeba tłumaczyć tego, że dostarczenie palety kostki brukowej do klienta indywidualnego, który mieszka jakieś trzydzieści kilometrów od niewielkiej hurtowni budowlanej musi być tanie. Takie hurtownie to także pracownicy, czyli ludzie pracujący jako dostawcy, ale może być też i tak, że ta firma dostarczająca jest tą odrębną i świadczy usługi dla hurtowni lub nawet dla całej sieci hurtowni. Tak właśnie może być, choć wygląda to tak jakby dany dostawca pracował dla hurtowni, czyli był kierowcą z autem dostawczym zatrudnionym przez hurtownię materiałów budowlanych. Tak rzecz jasna być może, ale nie musi, bo teraz tego typu zależności między firmami mogą być różnymi. Najważniejszym jest jednak to, by te dostawy towarów do klientów indywidualnych były jak najtańszymi w przeliczeniu za każdy kilometr, bo cena w przypadku dostawy lokalnej na dystansie kilkudziesięciu kilometrów powinna być niską lub zaliczaną do tych gratisowych opcji.

Koszty związane z funkcjonowaniem.

Normą jest też i to, że te auta o ładowności kilku ton robiące zazwyczaj na dostawach lokalnych także wymagają napraw, choć zazwyczaj są to te naprawy eksploatacyjne powiązane z zawieszeniem lub z układem hamulcowym. Jednym słowem te kilka dostaw w skali dnia i grubo ponad tysiąc kilometrów przebiegu w skali tygodnia nie pozostają bez wpływu na taki samochód, choć warto też pamiętać o tym, że w wielu przypadkach lokalne drogi gruntowe i asfaltowe są w stanie kiepskim lub średnim, a to pogłębia zużycie eksploatacyjne auta.

Wirtualne biuro: jak może pomóc na wiele sposobów w firmie?

0
Wirtualne biuro

Wirtualne biuro często określane jest jako sposób na profesjonalny wizerunek. Dzięki niemu otrzymujesz prestiżowy adres firmowy i profesjonalne usługi telefoniczne, które dają Twojej firmie przewagę, której potrzebuje, aby sprawiać wrażenie bardziej ugruntowanej. To szansa na to, aby zaoszczędzić czas na delegowaniu zadań związanych z formalnościami.

Czym zajmuje się wirtualne biuro? Na co można liczyć?

Wirtualne biuro to firma, która zapewnia innej firmie swój własny adres, obsługę poczty i usługi telefoniczne, ale nie wymaga fizycznej obecności pod danym adresem. Na przykład, jeśli jesteś sprzedawcą z globalnymi klientami, wirtualne biuro pozwoli Ci otrzymywać pocztę i faksy na adres inny niż adres operacyjny.

Biznes tego typu stał się ogromnie popularny z powodu zwiększonej mobilności ludzi biznesu. Ludzie pracują poza swoim domowym biurem i potrzebują adresu, na który ich poczta może być wysłana. Wiele firm domowych, wykonawców i konsultantów, potrzebują fizycznego adresu, który niekoniecznie wskazuje na ich adres zamieszkania. To rozwiązanie przydatne dla firm, które dostarczają technologię do innych firm. Potrzebują adresu, pod którym można odbierać pocztę, faks i telefon. Wirtualne biuro zapewnia to oraz wynajem powierzchni tymczasowo, a także wynajem biurek i krzesełek – w razie potrzeby.

Dostawcy wirtualnych biur oferują szereg usług wsparcia biznesowego. Obejmuje to księgowość, rachunkowość, podatki i finanse. Dostawcy wirtualnych biur często oferują usługi poczty biznesowej. Pracownik wirtualnego biura zazwyczaj zajmuje się rozliczeniami, zarządzaniem i zadaniami recepcyjnymi. Oprócz tego, można liczyć na wizytówki firmowe i broszury, usługi przekazywania, i odbierania poczty oraz usługi odbierania telefonów, i umawiania spotkań.

Zobacz także: Dodatkowe informacje dostępne są na stronie Wirtualne Biuro 360 – zobacz, jakie zalety niesie ze sobą korzystanie z wirtualnego biura.

Zyski płynące ze współpracy z wirtualnym biurem

Dla początkujących firm, wirtualne biuro może być opłacalną alternatywą dla wynajmu powierzchni biurowej, która może być zaporowo droga. Służy również jako ważne narzędzie marketingowe. Jest to reprezentacja organizacji, która jest prowadzona jak prawdziwa firma w atrakcyjnym miejscu, co jest istotne z perspektywy firm starających się zabezpieczyć fundusze od inwestorów.

Dzięki zatrudnionej recepcjonistce możesz liczyć na odbieranie telefonów od potencjalnych klientów, a Twoi rozmówcy nie będą wiedzieli, że pracujesz w odległej lokalizacji. Oferowane sale konferencyjne pozwalają na współpracę z klientami lub współpracownikami. Możesz skorzystać z usługi przekazywania poczty, dzięki czemu wirtualny adres firmy będzie pojawiał się na całej korespondencji. Możesz też założyć skrzynki pocztowe w wirtualnym biurze, dzięki czemu będziesz mógł odbierać pocztę w swoim domu lub biurze.

Wirtualne biuro zapewnia dostęp do urządzeń kopiujących i faksujących klasy biznesowej. Niektóre wirtualne biura zapewniają dostęp do urządzeń kopiujących i faksujących, dzięki czemu możesz dostarczać swoim klientom dokumenty i ważne wiadomości. Specjalista w wirtualnym biurze może drukować wybraną korespondencję i zachowywać ją w ramach prowadzenia dokumentacji.

Kredyty i naprawa maszyn budowlanych

0
Kredyty i naprawa maszyn budowlanych

Wielu z nas doskonale wie o tym, że firma budowlana działająca na tej podmokłej działce budowlanej ponosi pewnego rodzaju ryzyko, bo koparka gąsienicowa, która jest potrzebną do realizacji zlecenia, może ulec uszkodzeniu na ( https://zielonebanknoty.pl/ ) tej właśnie działce nie zawsze może zostać naprawioną za środki finansowe konkretnego przedsiębiorcy. Mowa tu o tym, że raz na jakiś czas taki przedsiębiorca musi wziąć kredyt, po to by naprawić taką maszynę, czyli by wróciła ona do pracy przy konkretnym zleceniu w ciągu tych najbliższych trzech dni. Taka naprawa to rzecz jasna nie wzięcie tej chwilówki w skoku, tylko solidniejszego kredytu w banku, bo tylko za pomocą takowego da się zakupić taką masywną i drogą pompę hydrauliczną do koparki, która jest tym modelem produkowanym od zaledwie dwóch lat. W przypadku tego typu sprzętu naprawa nie może być tanią.

Czy maszyny budowlane warto modernizować?

Koparki gąsienicowe które znacznie częściej pracują na tych bagnistych działkach budowlanych nie tylko warto, ale nawet trzeba unowocześniać i jest to powiązane z tym, że ( https://zielonebanknoty.pl/ ) te maszyny w błotnistym terenie pokrytym różnego typu roślinnością nie mają łatwego życia, czyli często ulegają awariom. Dlatego też w ich przypadku warto brać kredyty, po to by do danej koparki zamontować mocniejszą pompę i siłowniki hydrauliczne, czyli też i mocniejszą instalację od tej fabrycznej. Dzięki tego typu modyfikacjom konkretny sprzęt stanie się tym mniej awaryjnym i co równie istotne po tej modyfikacji eksploatacja stanie się o wiele tańszą. Tego typu podejście nie jest jedynie typowym dla firm działających na podmokłych działkach budowlanych. Wzmacnia się też te maszyny pracujące w lesie, czyli przy wycince drzew, bo tam teren także bywa błotnisty. Trafiają się tam nawet te błotniste zbocza i innego typu pułapki terenowe, które niszczą sprzęt i właśnie dlatego wyjątkowo mocne modyfikacje to tam standard.

Inne istotne wzmianki

Branża budowlana jest tą specyficzną jeśli chodzi o kredyty brane na naprawy sprzętu ciężkiego. Jednym słowem przedsiębiorca budowlany nie ma wypłacanych odszkodowań za trudniejszy sezon. Dlatego też nie zawsze może odmówić tego zlecenia, jeśli widzi tę bagnistą działkę budowlaną na której ma stanąć market. Jeśli ma tylko takie zlecenie to musi się nim zająć, czyli musi wjechać na działkę z koparkami gąsienicowymi i jeśli jakaś z tych maszyn ulegnie awarii to może być nawet zmuszony do opcji takiej jak kredyt na remont koparki, bo swoje prace musi ukończyć w terminie sztywno określonym przez umowę.

Jak firmy mogą zabezpieczyć się przed atakami hakerskimi?

0
co to jest ubezpieczenie

Kradzież kluczowych danych może w znaczącym stopniu utrudnić działalność przedsiębiorstwa. W skrajnych wypadkach dochodzi do całkowitego paraliżu i wielu groźnych konsekwencji. Także dla klientów. W rezultacie zaufanie do firmy zostaje całkowicie zburzone, a możliwości realizacji kolejnych zleceń poważnie ograniczone.

Właśnie dlatego tak ważne jest zwracanie uwagi na bezpieczeństwo cybernetyczne. Stosowanie nowoczesnych mechanizmów ochronnych to dziś konieczność. Zwłaszcza dla podmiotów, które swoją działalność prowadzą głównie w sieci. Szczególnie korzystne wydają się te, które pozwalają także zmniejszyć wpływ następstw ewentualnych ataków. Wszystko to zapewnić mogą odpowiednio dobrane ubezpieczenia cybernetyczne.

Wybór tego typu świadczeń jest coraz szerszy, o czym doskonale wiedzą właściciele małych i średnich przedsiębiorstw. Polegają one na ochronie zarówno firmy, jak i klientów przed różnego rodzaju atakami hakerskimi i próbami kradzieży danych. Jest ona gwarantowana między innymi poprzez instalację specjalistycznego oprogramowania. W większości przypadku jego obsługa stanowi jeden z warunków wypłaty odszkodowania, jeśli do niepożądanych zdarzeń jednak dojdzie.

Czy warto wykupić polisę?

Skoro wiadomo już, co to jest ubezpieczenie cybernetyczne, pora przejść do największych korzyści, jakie jest w stanie zapewnić. Tych natomiast wcale nie jest mało. Co więcej, sprawiają one, że tego typu usługami powinni zainteresować się przedsiębiorcy działający w praktycznie każdej branży.

  • Dostęp do specjalistycznego oprogramowania. Jest ono udostępniane bez dodatkowych opłat, co pozwala ograniczyć wydatki w tym zakresie.
  • Bardzo szeroki zakres ubezpieczenia. Obejmuje między innymi szkody wynikające z ataków hakerskich na obsługiwane systemy informatyczne, zniszczenie sprzętów czy też wykradnięcie danych i konkretnych informacji.
  • Telefon alarmowy i fachowe doradztwo. Klienci firm ubezpieczeniowych wyspecjalizowanych w cyberbezpieczeństwie mogą liczyć na kompleksowe wsparcie, bez względu na specyfikę problemu. Co ważne, dostęp do specjalistów jest zwykle całodobowy.

Analizując powyższe informacje łatwo dojść do wniosku, że wykupienie omawianej polisy jest po prostu opłacalne. Z jednej strony zmniejsza bowiem ryzyko ataku, a z drugiej gwarantuje pomoc w sytuacji, gdy jednak do niego dojdzie. Jest to więc jeden ze sposobów na skuteczną ochronę interesów zarówno samych firm, jak i klientów korzystających z ich usług.

Co to jest system zarządzania magazynem?

0
Co to jest system zarządzania magazynem

System WMS, czyli system zarządzania magazynem to aplikacja, która pomaga kontrolować i zarządzać codziennymi operacjami w magazynie. Oprogramowanie WMS kieruje przyjmowaniem i odkładaniem zapasów, optymalizuje kompletację i wysyłkę zamówień oraz doradza w zakresie uzupełniania zapasów.

Transformacja cyfrowa – ważniejsza niż kiedykolwiek

0
Transformacja cyfrowa

Transformacja cyfrowa to proces zmian, spowodowanych technologiami cyfrowymi. Wiele firm stoi obecnie przed bardzo złożonymi procesami restrukturyzacyjnymi, które niosą za sobą wiele korzyści dla rozwoju każdego przedsiębiorstwa.

Wyjątkowy zapach

0
Wyjątkowy zapach

Pragnąc cieszyć się prawdziwie wyjątkowymi perfumami musimy zwrócić uwagę zarówno na ich zapach, jak i również pochodzenie, ponieważ prestiż marki gra dużą rolę tam gdzie chodzi o zagadnienia odnoszące się właśnie do aspektów związanych z jakością perfum.

Gdy chodzi o reputację jaką przedstawia gama 1 million paco rabanne to nie ma żadnego powodu o obawianie się jakichkolwiek niedoróbek mogących dotyczyć tych wyjątkowych perfum.

Znakomita gama perfum

Decydując się na zapoznanie z tą gamą mamy do czynienia z dorobkiem jednej z najlepszych pracowni perfumiarskich, znanej na całym świecie. Perfumy 1 million paco rabanne są często i chętnie wybierane przez klientów w różnych krajach, co stanowi znakomitą rekomendację dla każdej osoby pragnącej uzyskać i móc cieszyć się prawdziwie wyjątkowym zapachem. Dzisiaj można natknąć się na 1 million paco rabanne również w niniejszym sklepie, w którym flakon tych perfum zakupimy w rozsądnej cenie. Z tego względu 1 million paco rabanne można łatwo włączyć do naszej prywatnej kolekcji zapachów, mogąc w każdej chwili polegać na uzbrojeniu swojego stylu w ten wyjątkowy zapach. Decydując się na 1 million paco rabanne mamy też pewność wysokiej jakości samych perfum, co znajduje przełożenie na fakt, że znakomicie utrzymywać będą one swoją barwę przez cały dzień. To pomoże nam z pewnością cieszyć się ich obecnością także wtedy, gdy nie mamy po prostu czasu na odświeżanie perfum jakie nosimy na sobie.Wszystkie aspekty jakościowe mają znaczenie również w odniesieniu do składu samych perfum, który musi być jak najlepszy. Warto zestawić go z ewentualnymi charakterystykami naszego zdrowia po to by nie było sytuacji w jakiej zakupimy perfumy, których skład przysparza nam problemów na alergicznym gruncie. Stawiając na rozwiązania 1 million paco rabanne wybieramy wysoką jakość. Posiadając w swojej kolekcji również invictus paco rabanne będziemy mogli w każdej chwili przywdziać zapach dzięki któremu poczuć się będziemy mogli naprawdę wyjątkowo.

Jak chłodzić w przemyśle?

0
Komory chłodnicze

Bardzo wiele towarów wymaga przechowywania w specjalnych warunkach, gdyż inaczej mogą ulec zepsuciu. Dotyczy to przede wszystkich delikatnej i potrzebującej obniżonej temperatury żywności, ale nie tylko. Ważne jest także w przypadku odczynników chemicznych oraz leków i środków medyczne, które powinny być trzymane w chłodzie. Właśnie dlatego wszelkie związane z takimi towarami biznesy, niezależnie czy są to sklepy, czy też hurtownie albo magazyny, powinny być wyposażone w specjalne komory chłodnicze, które zapobiegną zepsuciu artykułów i pozwolą na utrzymanie ich w wymaganej świeżości. Dzięki temu dotrą one do klientów we właściwym stanie.

Czy nie wystarczą zwykłe lodówki?

O ile w niewielkim osiedlowym sklepie zapewne wystarczy nieduża przeszklona lodówka albo witryna chłodnicza, o tyle już na przykład nawet niewielki sklep mięsny powinien być zaopatrzony w profesjonalne komory mroźnicze, żeby prawidłowo zabezpieczyć cenny towar przed utratą świeżości oraz zepsuciem. Mięso jest bardzo podatne na wszelkie wahania temperatury i powinno być przechowywane w stałych warunkach, w których otworzenie na minutę drzwi nie spowoduje żadnych zmian.

Ta sama sytuacja dotyczy zresztą każdego tego typu biznesu, od sklepu mięsnego na osiedlu, przez niewielki dyskont, po gigantyczne markety oraz hurtownie czy magazyny żywności i centra logistyczne. Komory chłodnicze pozwalają im na sprawne funkcjonowanie i dystrybucję towarów, które inaczej nie byłyby możliwe. W wielu przedsiębiorstwach komór są całe dziesiątki, o ustawionej różnej temperaturze, w zależności od przechowywanych tam dóbr. Czasami pełnią funkcję zupełnie oddzielnych pomieszczeń, a niekiedy ustawione są jedna przy drugiej i oddzielone przesuwnymi wrotami lub specjalnymi przesłonami PCV.

Nie oszczędzaj na chłodzeniu

Profesjonalne komory mroźnicze, to gwarancja znacznego obniżenia strat w towarze i choć nie jest to najtańsza inwestycja, to bardzo szybko się zwraca. Panującą wewnątrz temperaturę można dowolnie dopasowywać, a samą komorę podpiąć pod zasilanie awaryjne, żeby chłodziła nawet w przypadku przerwy w dostawie prądu. Ponadto profesjonalne firmy handlujące takim sprzętem zapewniają także jego montaż oraz serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.

Komory chłodnicze to bardzo ważne urządzenia, bez których nie mógłby się obejść przemysł spożywczy, chemiczny ani farmaceutyczny. Nawet nowi na rynku gracze muszą sobie zdawać sprawę z tego, że bez nich prowadzenie takiego biznesu jest może nie niemożliwe, ale na pewno bardzo uciążliwe.

Trzy powody, dla których warto zainteresować się inwestowaniem w nieruchomości

0
nieruchomości

Inwestowanie w nieruchomości jest obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów na pomnażanie majątku. Na wkroczenie do tej branży można sobie pozwolić często nawet z dość skromnym kapitałem początkowym np. dzięki kredytom hipotecznym. Dowiedz się, dlaczego poświęcenie wolnego czasu na naukę inwestowania w rynek nieruchomości może być najlepszą decyzją w życiu.

Opłacalność inwestycji

Choć ceny mieszkań, domów i gruntów od czasu do czasu spadają, to na przestrzeni dziesięcioleci można generalnie raczej zauważyć trend wzrostowy. Oznacza to, że inwestycja w nieruchomości w dłuższej perspektywie powinna przynieść zyski. Stabilny i stały wzrost cen sprawia, że przeznaczenie kapitału na zakup budynku lub gruntu jest obarczone dość niskim ryzykiem strat.

Warto pamiętać, że zakupione mieszkanie można nie tylko sprzedać, ale także przeznaczyć na wynajem stałym lokatorom, studentom lub turystom. Możliwości wykorzystania posiadanego lokalu jest naprawdę wiele. Dobrym pomysłem dla początkujących osób mogą być warsztaty z inwestowania w nieruchomości. Dzięki takim zajęciom można dowiedzieć się, jak zarządzać swoim majątkiem, żeby móc liczyć na zysk.

Wysoki popyt na nieruchomości

Spore zainteresowanie możliwością kupna lub wynajmu nieruchomości jest zjawiskiem globalnym. Nadal w większości miejsc na świecie jest znacznie więcej chętnych na własne lub wynajmowane lokum niż dostępnych mieszkań o dobrym standardzie. Dotyczy to zwłaszcza Polski, która w ostatnich latach odnotowała wiele rekordów w zakresie popytu na nieruchomości. To z kolei oznacza niemal gwarantowany zwrot z inwestycji.

Dość często można spotkać się z sytuacją, w której nieruchomości kupione po okazyjnej cenie po pewnym czasie znacząco zyskują na wartości. Taka sytuacja może dotyczyć np. domu na przedmieściach wybudowanego czy też nabytego przed stworzeniem w okolicy wysokiej jakości infrastruktury. Po pojawieniu się asfaltowych dróg, szkół, sklepów i komunikacji miejskiej sprzedaż domu nie tylko będzie łatwa, ale także może przynieść naprawdę imponujące zyski.

Szybka nauka zarabiania

Zrozumienie mechanizmów obecnych na rynkach nieruchomości nie powinno być dużym wyzwaniem dla przeciętnego człowieka. Dzięki szkoleniom organizacji Albrecht International można w dość krótkim czasie nabyć wystarczającą wiedzę do tego, żeby rozpocząć przygodę z inwestowaniem w nieruchomości. Warto pamiętać, że nie zawsze trzeba być ekspertem w każdym aspekcie, ponieważ w branży nie brakuje wyspecjalizowanych doradców.

Ponadto informacje zdobyte podczas nauki inwestowania w nieruchomości mogą przydać się również w przypadku innych inwestycji. Znajomość zarządzania finansami może okazać się bardzo cenna także w codziennym życiu np. przy domowym budżecie. Na dodatek do poszerzenia wiedzy w zakresie inwestowania w rynek nieruchomości często wystarczy nawet zaledwie kilka dni intensywnych warsztatów prowadzonych przez doświadczonych prelegentów.

ZOBACZ TEŻ