Co wyróżnia dobry fundusz inwestycyjny?

0
Co wyróżnia dobry fundusz inwestycyjny

Każdy początkujący inwestor chce jak najlepiej ulokować swoje oszczędności. Zazwyczaj wybór pada na fundusz inwestycyjny. Jest to stosunkowo bezpieczny sposób na pomnażanie swoich pieniędzy, dodatkowo szeroko dostępny i nie wymagający ogromnej wiedzy inwestycyjnej. Istotne jest jednak, aby wybrać dobry fundusz, który przyniesie oczekiwane zyski.

Kampanie AdWords – czego nie robić!

0
Kampanie AdWords – czego nie robić!

Rozpoczynasz swoją przygodę z reklamą AdWords? Nawet, jeśli zlecasz ją agencji marketingu internetowego, warto abyś wiedział, jakich błędów należy przy niej unikać. Dlaczego? Dzięki temu dowiesz się, jak nie stracić pieniędzy oraz czasu – a przede wszystkim Klientów. Oto kilka najczęstszych oraz najbardziej rażących błędów podczas tworzenia promocji w Google AdWords.

Pożyczki krótkoterminowe na podreperowanie budżetu

0
Pożyczki krótkoterminowe na podreperowanie budżetu

Bez wątpienia we współczesnej Polsce żyje się znacznie łatwiej niż jeszcze 10 lat temu. Pensje obywateli nieustannie rosną, mogą sobie oni pozwolić na znacznie więcej wydatków w ciągu miesiąca, również tych nadprogramowych. Jednak nadal spora część Polek i Polaków żyje od jednej pensji do drugiej, przez co wszelkie, nadprogramowe wydatki są dla nich dużym wyzwaniem. Na szczęście w takiej sytuacji mogą liczyć na chwilówki.

Outplacement dla menedżera: co warto wiedzieć?

0

Jaka jest definicja outplacementu? Co się kryje pod tym pojęciem?

Jaka jest różnica między szkoleniem BHP a kursem BHP?

0

Aby pracownik mógł zacząć wykonywać swoje obowiązki na nowym stanowisku, musi zdobyć odpowiednie przygotowanie w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Programy lojalnościowe. Cena wierności klienta

0

Liczba osób korzystających z programów lojalnościowych od kilku lat systematycznie wzrasta. Konsumencka rzeczywistość na każdym kroku oferuje nam udział w zbieraniu punktów za zakupy i usługi. W zależności od rodzaju programu, uzbierane punkty pozwalają w danej sieci i sieci partnerów programu wymienić je na mniej lub bardziej przydatne dobra, zazwyczaj rzeczowe lub konsumpcyjne. Katalogi nagród zazwyczaj zmieniają się co kilka miesięcy. Pojawiają się prezenty marzeń – od nowinek elektronicznych i technicznych, po artykuły potrzebne w każdym gospodarstwie domowym, zabawki, gadżety. Każdy znajdzie coś dla siebie, chodzi tylko, by zdobyć wiernych klientów i przywiązać do danej marki programu.

Popularne w Polsce programy promocyjne zbierania punktów oferują przede wszystkim koncerny paliwowe, hipermarkety oraz sieci komórkowe. Prawdziwe boom na tego typu produkty wraz z pojawieniem się hipermarketów i galerii wprowadziły marki odzieżowe, księgarnie, banki, kawiarnie.

Przy okazji zwykłego zakupu np. w sklepie odzieżowym, meblowym, spożywczym, na stacji benzynowej zazwyczaj pada ze strony sprzedawcy pytanie: czy ma Pan/Pani kartę naszego programu? Kolejny potok słów, bez chwili zastanowienia brzmi mniej więcej tak: „Polecam program, dostanie Pan/Pani duże zniżki przy kolejnych zakupach, pozna oferty niedostępne dla innych klientów, zaproszenia do konkursów i pierwszy, jako stały klient będzie informowany o promocjach i wyprzedażach adresowanych do ważnych klientów. ” Niezdecydowany jeszcze do końca klient, często pod wpływem miłej rozmowy ale też tzw. „presji” sprzedawcy wypełnia krótką ankietę (zazwyczaj podaje adres skrzynki pocztowej, telefon, wyraża niezbędne zgody na przetwarzanie danych i zgody na otrzymywanie usług marketingowych) i dostaje plastikową kartę (która bardzo przypomina produkt bankowy). Przy kolejnych zakupach należy pamiętać, by przed zapłatą podać sprzedawcy w celu naliczenia transakcji.

biznes

Nagrody za lojalność bywają atrakcyjne, ale zanim je otrzymamy musimy sporo wydać. Poszczególne programy mają w swoich regulaminach zapisy, iż np. uzbierane a nie wydane punkty w ciągu kolejnych np. trzech lat od pierwszej transakcji tracą swoją ważność. Należy o tym pamiętać i czytać od czasu do czasu regulamin programu, bowiem może okazać się, że „upragniony odkurzacz” właśnie wygaśnięcie ważności punktów zmiotło nam z przed nosa.

Firmy dobrze opracowały taktykę zatrzymania klienta.

Koncerny sprzedażowe, sieci sklepowe dobrze wiedzą, że namówić klienta na jednokrotne zakupy jest łatwo, jednak utrzymać wobec narastającej konkurencji coraz trudniej. Ale z pośród milionów ta garstka wiernych uczestników programów lojalnościowych jest najcenniejsza. Zapewnia powtarzalność i stabilność. Programy lojalnościowe to także informacja na temat upodobań klientów.

Co należy wiedzieć o pożyczkach ratalnych?

0

Gdy pojawiają się większe wydatki, a nie mamy oszczędności, na myśl przychodzi pożyczka ratalna. Zakup samochodu, remont mieszkania, pokrycie kosztów leczenia – takie wydatki często wymagają większych środków, niż nasz domowy budżet pozwala zaoszczędzić.

Pojemniki IBC praktycznym sposobem transportu cieczy

0

To transportu cieczy używa bardzo szerokiego asortymentu pojemników. Poza bardzo dużymi kontenerami i cysternami, w użytku są też tzw. kontenery IBC. To pojemniki o wielkości, która pozwala na przewożenie z reguły kilkuset litrów wody lub innych płynów. Takie ilości są zazwyczaj używane do celów przemysłowych, choć zdarza się, że używają ich też osoby indywidualne.

Najlepsze sposoby na oszczędzanie – TOP 5

0

Jeśli wiesz, że wydajesz więcej, niż powinieneś, jesteś już w połowie drogi do sukcesu. Teraz wystarczy jedynie zmienić kilka przyzwyczajeń, aby nauczyć się oszczędzać. Jak to zrobić? Podpowiadamy poniżej – oto najlepsze sposoby na odłożenie pieniędzy.

Jak pobierać mp3 z YouTube ?

0

Zastanawiałeś się kiedyś w jaki sposób można słuchać muzyki albo oglądać filmy? Jest na to co najmniej kilka sposobów. Piosenki możesz chociażby posłuchać przez Internet, w programach muzycznych stacji telewizyjnych czy w radio. Natomiast filmy można obejrzeć na komputerze, telewizorze czy w kinie. Od teraz filmy i piosenki można pobrać ze strony internetowej mp3youtube.pl. Jest to proste i intuicyjne. Każdy sobie z tym poradzi, a dzięki temu zyska pełną pamięć w telefonie zawierającą ulubione piosenki i filmy.

ZOBACZ TEŻ